Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Porti Durrës/ Sekuestrohen 190 kg kanabis, arrestohet 33 vjeçari (foto)

Nga Skenderi 0

Policia ka sekuestruar një sasi prej 190 kg kanabis sativa e cila është gjetur e fshehur në dyshemenë e kamionit gati për tu larguar nga porti i Durrësit.

Forcat blu kanë arrestuar drejtuesin e mjetit shtetasin  Erblin Tuka 33 vjeç, banues në Shijak.

Droga ishte paketuar në 158 pako. Lënda narkotike është zbuluar nëpërmjet skanerit.

kanabis

2 3 4

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej