Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Porti Durrës/ Arrestohet 23 vjeçari me 26 kg marijuanë

Nga Skenderi 0

26 kg marijuanë janë sekuestruar mengjesin e sotëm në portin e Durrësit. Policia  ka arrestuar poseduesin e drogës  i cili është Bajram Myftarajn, 23 vjeç, banues në Tiranë.

Arrestimi i 23-vjeçarit u bë  pas kontrollit të ushtruar në autmojetin e tij tip Renault me targa AA 277 PF, ku u gjet dhe lënda narkotike e ndarë në 94 pako.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Krimeve të Rënda Tiranë për veprime të mëtejshme për veprën penale”Trafikimi i narkotikëve” e mbetur në tentative.

196081 196082 196083

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej