Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Policia n’festë, 2 efektivët e Lezhës zihen me grushta

Nga Media 0

Policia e Shtetit ka festuar sot 105-vjetorin e krijimit të saj. Por kjo “festë” nuk ka kaluar pa një incident që këtë herë është shkaktuar nga vetë efektivët e policisë.
Dy efektivë policie në Lezhë janë konfliktuar me grushte brenda në komisariat.
N.Sh. me detyrë oficer i patrullës së Përgjithshme, në ambientet e Komisariatit të Policisë Lezhë ka goditur me grushta Punonjësin e Patrullës së Përgjithshme M.M. ku dhe ky i fundit është kundërpërgjigjur. Dy policët janë pezulluar nga detyra.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej