Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Policia jep 50 milionë lekë për kapjen e Balilit

Nga Skenderi 0

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka vënë në dispozicion shumën prej 50 milion lekësh (të vjetra) të kujtdo qytetari që ka informacion apo ndihmon për kapjen e shtetasit në kërkim Kelmend Balili,

Për këtë qëllim policia ka vënë në dispozicion këtë numër telefoni 0694109188 që çdo qytetar që ka informacione te vlefshme për vendodhjen e Ballit të informojë policinë.

Prej disa ditësh policia e shtetit ka intensifikur operacionet në jug të vendit për arrestimin e Balilit.  Ditët e fundit janë shpoqëruar në polici dhe disa të afërm të tij të cilët janë marrë në pyetje në lidhje me vendodhjen e të shumë kërkuarit Kelmend Balili.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej