Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policia italiane ndalon Balotelli-n me 200 km në orë

Nga Klodiana 0

Mario Balotelli është ndalur të shtunën e kaluar nga policia në Breshia teksa po lëvizte me Ferrarin e tij me 200 kilometra në orë.

“Il Giornale di Vicenza” shkruan se policia ka pikasur një Ferrari dhe një Lamborghini teksa po lëviznin tej normave të lejuara, ndërsa më pas është mësuar se Ferrari drejtohej nga Balotelli, ndërsa makina tjetër drejtohej nga një mik i futbollistit.

Për këtë shkelje, lojtari i Nice është dënuar me gjobë, ndërsa i janë hequr edhe 5 pikë nga patenta.

Megjithatë, nuk ka vonuar edhe reagimi i futbollistit. Ai ka postuar në një video në rrjetet sociale kur e përgënjeshtron shkeljen e bërë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej