Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policia i rreh fansat, përlotet Dua Lipa

Nga Media 0

Një incident gjatë koncertit në kinë ka përlotur këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Ndërsa ajo po këndonte në skenë, fansat e saj shijonin muzikën dhe kërcenin. Por në një moment të papritur disa efektivë policie janë futur mes turmës dhe kanë goditur disa prej fansave që po kërcenin.

Edhe pse u mundua të përmbahej, Dua nuk mundi t’i ndalë lotët. “Dua të krijoj një mjedis vërtet të sigurt për të gjithë që të argëtohemi. Dua që ne të gjithë të këndojmë, të kërcejmë e të kalojmë bukur”, iu drejtua fansave.

Sipas disa statuseve në rrjetet sociale fansat u përzunë nga koncerti prej policisë sepse po valëzonin flamurin e homoseksualëve. (pride flag)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej