Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Polici i fut duart në fyt studentit dhe e ofendon: Pederast m*ti (film)

Nga Media 0

Protesta e studentëve të ngujuar sot në ambientet e fakulteteve është shoqëruar me tension dhe përplasje mes tyre dhe Policisë së Shtetit.

Ata kanë hyrë fillimisht në mesnatë në Fakultetin e Drejtësisë duke hapur me forcë derën e bllokuar prej studentëve prej ditës së djeshme, ndërsa sot ka patur edhe përplasje fizike me studentët e Ekonomikut.

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku në korridorin e Fakultetit të Ekonomisë një punonjës i veshur me uniformën e policisë kap për fyti një student, madje edhe e quan “pederast”.

Shikoni videon për të kuptuar më tepër se ç’ka ndodhur:

Skandal.Polici ofendon studentin "Pederast muti"

Publiée par Elbasani 360 Grade sur Vendredi 11 janvier 2019

https://politiko.al/video-polici-i-fut-duart-ne-fyt-studentit-dhe-e-ofendon-pederast-mti/?fbclid=IwAR32R7MIYv1SCvJHc8Ix-wU23Bs0Ix56n5QHzrjelKPaWxmlKBEntkCeUgc

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej