Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policët në aksion për të larguar gazetarin që raporton protestën (film)

Nga Media 0

Ka nisur me përplasje protesta e sotme e opozitës. Ndërsa protestuesit kanë tentuar të bllokojnë pedonalen tek Galeria e Arteve, policia ka ndërhyrë menjëherë. Ka patur edhe shtyrje mes policisë dhe qytetarëve.

Policët e kanë humbur gjakftohtësinë aq sa kanë shtyrë edhe gazetarin Erjon Skëndaj të News 24, i cili nuk ndodhej aty për të protestuar.

Në videon e mëposhtme mund të shihni se si mblidhen policët për të larguar gazetarin që mundohej të raportonte.

Policët largon gazetarin që raporton protestën

Policët largon gazetarin që raporton protestën – Për më shumë klikoni në www.dosja.al

Publiée par Dosja.al sur Jeudi 28 mars 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej