Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policët janë interesuar shumë vonë për të bërë shkollën e lartë

Nga Media 0

Ndërsa studentët kanë vijuar edhe sot protestën, forca policore kanë qenë të pranishme në ambientet e fakulteteve. Genc Sejko, organizatori i protestës së emigrantëve e ka komentuar me ironi këtë zhvillim: “Shumë vonë e kanë lënë këta policët për me u interesu për shkollën e lartë”, ka shkruar Sejko.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej