Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Pogradec, makina përplaset me zetorin, një i vdekur e dy të plagosur

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur si pasojë e përplasjes së një automjeti me një mjet tip zetor, një person ka humbur jetën, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndhodhur mbrëmjen e së shtunës në shfatin Leshnicë.

Nga të dhënat paraprake mësohet mjeti i drejtuar nga nga shtetasi me inicialet Gj.N. ka përplasur zetorin.

Grupi hetimor,po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej