Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Pogradec, humb jetën 25 vjeçari, e zë korenti në dush

Nga Ejona 0

Një 25 vjeçar ka humbur jetën pasi e ka zënë korenti teksa bënte dush në banesën e tij në Pogradec

Shtetasi Fatjon Lepa u gjet i pajetë nga të afërmit e tij brenda ambienteve të tualetit. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen numër 1 të këtij qyteti.

Paraprakisht dyshohet se shkaku i vdekjes së të riut ka qenë një masë elektrike, pasi priza e dushit nuk është hequr gjatë kohës që 25-vjecari po laheshte.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej