Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Po xhironte videoklipin, vetëvritet aksidentalisht këngëtari 35-vjeçar

Nga Klodiana 0

Këngëtari i muzikës Country, Justin Carter ka vdekur, pasi qëlloi aksidentalisht veten me armë, ndërkohë që ishte duke xhiruar një videoklip në apartamentin e tij.

Artisti 35-vjeçar nga Texas sapo kishte nënshkruar edhe një kontratë me Triple Threat Management dhe së shpejti do të niste dhe turneun e tij të parë në 10 shtete.

Nëna e Carter, Cindy McClellan, tha për Fox News se djali i saj po filmonte një videoklip në Houston, Texas, të shtunën kur një armë në xhepin e tij u shkrep dhe e qëlloi 35-vjeçarin në cep të syrit.

Carter lë pas dy vajzave të reja, Dixie dhe Kaylee. McClellan tha se familja ka hapur një thirrje në GoFundMe për të mbuluar shpenzimet e varrimit, si dhe për të sjellë trupin e Carterit nga Houston në San Antonio për varrim.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej