Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Po hallin e Kristit si do e zgjidhim?

Nga 27-shi 0

Opozita po mendon me shumë seriozitet të zhvendosë çadrën pas ankesës së liderit historik të LGBT, Kristi Pinderi. Ky i fundit ka publikuar pak radhë enkas për rrjetet sociale, ku është në merak se si do të bëhet parada gay, tani që çadra ka gati dy muaj në bulevard.

Pas kësaj ankese mësohet që Partia Demokratike ka pësuar një tronditje të madhe. Kjo është arsyeja që pritet të mblidhen forumet e larta drejtuese, të cilat do të vendosin të largojnë dy deri në tre gisht çadrën, në mënyrë që t’i hapin udhë Kristit me shoqe dhe jo vetëm.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej