Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Po festonte ditëlindjen, studentja e dehur vritet nga policia

Nga Klodiana 1

Një studenteje, e cila po festonte ditëlindjen e saj, është vrarë nga policia. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Miami Beach, Florida.

Mësohet se në momentin e ngjarjes, ajo ka qenë nën efektin e alkooli, dhe ishte drejtuar drejt një makine policie me automjetin e saj.

Në pamje duket se si studentja 22-vjeçare hidhet në ajër nga makina e oficerit të policisë, duke e lënë të vdekur në vend.

Videoja tregon Cariann Hithon, nga Maryland, SHBA, duke “fluturuar” në ajër pas goditjes nga makina.

Loading...

Komente (1)

  1. Ore,esell jeni kur shkruani ju se asgje bga çfare thoni nuk ka sens logjik!
    As video nuk tregon ate çfare shkruani.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej