Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Po çonte mbesën në shkollë, qentë masakrojnë të moshuarën në Elbasan

Nga Media 0

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mëngjes në qytetin e Elbasanit.

Teksa po çonte mbesën në shkollë, një e moshuar është maskaruar nga kafshimet e qenve të rrugës.

Lumturi Gjeli Paper, 65 vjeç nga fshati Papërr është transportuar urgjentisht në spitalin kirurgjik të Elbasanit, ku u mjekua, si dhe u vaksinua.

Rasti i paraqitur së fundi në kirurgjikun e Elbasanit është nga më të rëndët e paraqitur në spital, ku gjithnjë e më shumë po shtohen rastet me persona të kafshuar nga qentê e rrugës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej