Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Plasën vërtetimet dhe këndej

Nga Media 0

Ish-ministri Tahiri ka publikuar dje dokumentin që tregon se ai nuk është proceduar penalisht nga Prokuroria e Katanias. Në këto ditë kur Tahiri ka “pushtuar” hapësirën virtuale një moment i tillë nuk është kaluar pa u komentuar. Dhe siç ndodh rëndom në formëne të ashtuquajturave “meme” në rrjet ka plasur gallata. Ja vërtetimet që kanë pasuar atë të Tahirit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej