Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Plasën vërtetimet dhe këndej

Nga Media 1 lexime0

Ish-ministri Tahiri ka publikuar dje dokumentin që tregon se ai nuk është proceduar penalisht nga Prokuroria e Katanias. Në këto ditë kur Tahiri ka “pushtuar” hapësirën virtuale një moment i tillë nuk është kaluar pa u komentuar. Dhe siç ndodh rëndom në formëne të ashtuquajturave “meme” në rrjet ka plasur gallata. Ja vërtetimet që kanë pasuar atë të Tahirit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej