Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Plas gallata në rrjet, si reagon Rama përballë një bixhoçiu (film)

Nga Media 0

Mbyllja e kazinove dhe pikave të bastit është një nga temat më të diskutuara të këtyre ditëve. Ndërsa disa njerëz e përshëndesin vendimin e të tjerë e cilësojnë si hap për ta monopolizuar në duart e pak njerëzve këtë biznes, të shumtë janë dhe ata që bëjnë gallatë. Për më tepër ndiqni videon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej