Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Plagoset studentja në Qytet Studenti, etazhieri i bie në kokë

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Qytet Studenti tek godina nr 7. Burime bëjnë të ditur se një studente është plagosur pasi i ka rënë etazhieri në kokë.

Ky rast tregon gjendjen e rënde në konviktet e Qytetit Studenti. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth 30 minuta më parë.

/Faxweb.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej