Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Plagoset me kallashnikov punonjësi social në Tufinë

Nga Klodiana 0

Plagoset me kallashnikov një punonjës social në Qendrën e Pritjes së Komunitetit rom në Tufinë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme ku një pjestar i komunitetit rom ka qëlluar me armë një 30 vjeçar me iniciale V.P.

Bëhet me dije se policia është vënë në ndjekje të autorit, i cili është larguar bashkë me armën e krimit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej