Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Pjesë e një bande “skifterësh” në Gjermani, kapet në Itali i riu shqiptar

Nga Klodiana 0

Policia Italiane ka arrestuar një 23-vjeçar shqiptar, pasi ishte në kërkim nga policia gjermane si anëtar i një bande e cila kishte kryer një sërë grabitje banesash në Gjermani.

Falë bashkëpunimit investigativ mes policisë gjermane e italiane, u bë e mundur kapja e Hasanajt.

23 vjeçari shqiptar jetonte prej pak kohësh në Raguza e në momentin e arrestimit nuk bëri asnjë rezistencë ndaj urdhërit të karabinierëve.

Momentalisht ndodhet në burg në pritje të gjykimit.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej