Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pjanic te City? Dybala mesazh shokut të skuadrës…

Nga Klodiana 0

Manchester City është i gatshëm të ofrojë 100 milionë euro për boshnjakun e Juventus, ndërsa Miralem Pjanic duket se është në periudhë “reflektimi”, në këtë çështja ka ndërhyrë edhe shoku i tij i skuadrës, Dybala.

Me anë të një postimi në “Instagram”, ylli argjentinas i kërkon boshnjakut të qëndrojë te Juventusi. “Mira qëndro, mos shko te City”, i ka shkruar Dybala.

Megjithatë, duket se një oferte tunduese prej 100 milionë eurosh nuk mund t’i rezistojë Juventusi e gjithashtu në anën tjetër, anglezët janë gati edhe për një pagë prej 8 milionë eurosh në sezon për lojtarin dhe zor se një mesazh nga Dybala do të bëjë një refuzim kaq të madh nga palët.

/top-channel.tv/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej