Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pitt harron Jolie, “hipnotizohet” nga e dashura e re izraelite bukuroshe dhe shumë inteligjente

Nga Media 0

Mediat janë munduar herë pas here të sjellin në vëmendje mundësinë e rikthimit bashkë të ciftit shumë të dashur për publikun, por mesa duket historia e shumëpërfolur mes Pitt dhe Jolie tashmë ka marrë fund zyrtarisht.

Pitt tashmë ka një të dashur tjetër me të cilën u njoh një vit më parë në Afrikën e Jugut. Ajo quher Neri Oxman dhe është një femër jo vetëm e bukur, por dhe e zgjuar dhe më shumë klas.

42-vjeçarja është pedagoge e arkitekte dhe mban titullin Doktor. Deri pak kohë më parë, 42-vjeçarja me origjina nga Izraeli ishte e martuar me një miliarder, por tashmë duket se ajo ka nisur një romancë me aktorin e njohur Pitt.

“Ai është i hipnotizuar nga intelekti i saj, filozofia e saj e ftohtë në jetë dhe dashuria e tyre e përbashkët për artet dhe dizajnin” thotë një burim pranë tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej