Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Pink, nënë për herë të dytë

Nga Ejona 0

Vetë këngëtarja Pink ka lajmëruar fansat e saj për lajmin e mrekullueshëm se do bëhet nënë për herë të dytë.pink

37 vjeçarja ka publikuar një foto me të bijën e saj në të cilën duket dukshëm shtatëzënia ku ajo mban dhe dorën.

Të dyja duken të mrekullueshme ashtu të përfaquara, veshur me të bardha, e të pajisura me nga një kapele.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej