Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Pharrell Williams bëhet baba i trenjakëve

Nga Klodiana 0

Bashkëshortja e Pharrell Williams ka sjellë në jetë trinjakë. Këngëtari i hitit “Happy” dhe bashkëshortja e tij Helen Lasichanh, të cilën janë prindër të një djali 8-vjeç Rocket, kanë mirëpritur ardhjen në jetë të trinjakëve në fillim të këtij muaji.

Ka qenë zëdhënësi i këngëtarit, ai që ka bërë publik këtë lajm për revistën “Vanity Fair”, por ai ka refuzuar të zbulojë gjininë apo emrat e fëmijëve.

Pavarësisht se Helen ishte fotografuar disa herë me barkun e saj të fryrë, nuk është zbuluar se ajo ishte në pritje të trinjakëve.

Sipas zëdhënësit familja është shumë e lumtur. Ai gjithashtu ka shtuar se Helen dhe 3 fëmijët gëzojnë shëndet të plotë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej