Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Pezullohet nga detyra shefi i krimit ekonomik në Shkodër

Nga Ejona 0

 

Shefi i krimit ekonomik në Policinë e Shkodrër, Pjerin Lazri është pezulluar nga detyra pasi gjatë përplasjeve të djeshme me tregtarët e duhanit ai ka nxjerrë pistoletën. Me kërkesë të prokurorisë Shkodër, Gjykata ka vendosur masën e pezullimit nga detyra për oficerin e policisë.

Gjithashtu janë arrestuar katër tregtarë të duhanit pasi u përfshinë në përplasjen fizike me punonjësit e antikondrabandës në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave, Shkodër.

Shkodër/ Përplasje fizike mes tregtarëve të duhanit dhe inspektorëve të Doganës (foto+video)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej