Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përplasja me Policinë, 76-vjeçari i goditur në kokë përfundon në sallën e operacionit (foto)

Nga Klodiana 0

Tre banorë të plagosur nga përballja me Policinë mëngjesin e sotshëm tek Bregu i Lumit kanë përfunduar në Spitalin e Traumës. Mësohet njeri prej tyre, është 76-vjeçari Uzur Mandri është futur në sallën e operacionit, për shkak të një çarjeje të thellë në kokë.

Bëhet me dije se 3 protesues dhe 1 polic po marrin ndihmën mjekësore. Njeri prej protestuesve, i moshuar, po operohet dhe është në rrezik për jetën.

Nga përplasja që nisi që në orët e para të mëngjesit, kur Policia dhe forcat speciale mësynë për të nxjerrë nga shtëpinë banorët, pasi ato duhen të shemben.

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej