Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përmeti po jep shpirt, Lezha në shtrat me 40, Shkodra me serum, këta llafosen për Trumpin

Nga Media 0

Nga Edison Ypi

Mokra ka vdekur, Përmeti po jep shpirt, Kolonja është boshatisur, Gramshin e ka kafshuar gjarpëri, Elbasani po përpëlitet, Durrësin e ka zaptuar Mafja, Lezha në shtrat me 40, Shkodra me serum, Puka me grip, Bulqiza ka rënë në pus, Lushnjën e ka zënë barku, Kosovën po e merr Serbi, dhe këta te Opinion po llafosen për një libër që dikush ka bërë për Trumpin, që është njëlloj sikur të kafshojë ujku dhe nuk shkon te doktori por vete pi kafe për të parë llumin e filxhanit nëse do mund ta blesh vitin e ardhshëm një Ferrari.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej