Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Përmbytjet/ Bie në përrua, humb jetën 42 vjeçari

Nga Skenderi 0

Është shënuar viktima e parë si pasojë e rreshjeve të dendura të shiut në të gjithë vendin.

Viktima është shtetasi me inicialet Gj.N 42 vjeçar nga Klosi, i cili humbi jetën pasi është marë nga rrjedha e përroit në fshatin Plan i bardhë.

Nga burimet e policisë bëhet e ditur se 42 vjeçari po udhëtonte për tek një HEC i zonës për të transportuar një punëtor të këtij HEC-it. Në kthim, makina që drejtohej prej tij është rrëmbyer nga uji me shpejtësi, pa i lënë kohë 42-vjeçarit që të dalë prej mjetit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej