Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Përmbytet autostrada Tiranë-Durrës, qindra qytetarë të bllokuar në makinat e tyre (video)

Nga Skenderi 0

Si pasojë e reshjeve të dendura qindra qytetarë janë bllokuar në autostradën Tiranë-Durrës. Në pamjet filmike shihet qartë që tashmë  rruga është tërësisht e përmbytur. Qytetarët për shumë orë mbetën të bllokuar.

 

Autostrada Tirane-Durres, Kashar, prane mbikalimit te Rinasit.

Posted by Gent Shkullaku on Tuesday, November 8, 2016

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej