Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Përfundon pengmarrja e 15 personave në Bruksel/ Dorëzohet autori

Nga Klodiana 0

Një person i armatosur me thik mbajti peng  për gati një orë rreth 15 persona brenda një supermarketi në periferi të Brukselit, zonë e njohur si “Forest”.

Ngjarja u bë e njohur nga policia lokale, të cilët bënë të mundur arrestimin e autorit.

Bëhet me dije se pengmarrja erdhi pas një tentative për të grabitur në supermarket. Ende nuk ka detaje mbi motivet që e kanë shtyrë agresorin të ndërmarrë këtë veprim, ndërsa pritet të merret në pyetje nga policia.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej