Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Përfundojnë pas 5 orësh negociatat/ Rama shmang gazetarët, flet Basha

Nga Klodiana 0

Përfundojnë pas 5 orësh takimi Rama-Basha në Pallatin e Kongreseve.

Kryeministri ka shmangur komentet ndërsa kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha shkurtimisht për gazetarët: “Shumë shpejt do të bëhet publike”.

Asnjëri prej tyre, as Rama dhe as Basha nuk kanë pranuar të bëjnë deklaratë për median ndërsa në 17:00 secila parti, PD dhe PS kanë thirrur kryesinë e partisë përkatëse.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej