Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Përfshihet nga zjarri një magazinë në Tiranë

Nga Klodiana 0

Një magazinë e vjetër është përfshirë nga flakët në zonën e Kombinatit, në kryeqytet.

Bëhet me dije se zjarri ka përfshirë të gjithë magazinën, ndërse nuk dihen ende shkaqet dhe motivet. Nuk ka të lënduar si pasojë e zjarrit, por vetëm dëme materiale.

Ekipet zjarrfikëse në vendngjarje po punojnë për neutralizimin e flakëve. Vijojnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej