Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Për t’u bërë kryebashkiak i Tiranës nuk duhet Napoloni, por këngë labçe (film)

Nga Klodiana 0

Vonuan por nuk harruan. Kryetarëve u është kënduar gjithmonë në Shqipërinë komuniste dhe post komuniste, por lali Eri s’e kishte provuar ende si emocion. A po e kishte provuar por ne s’e dimë?!
Gjithsesi duket se në Tiranën e lalit s’bën punë Napoloni, duhet një këngë labçe.

Ndodhi dhe kjo. Kenge per Erion Veliaj.

Ndodhi dhe kjo. Kenge per Erion Veliaj.

Publiée par Sprint.al sur Lundi 25 mars 2019

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej