Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët tregojnë çka s'duhet, e fshehin atë çka e di e tërë bota."

- At Gjergj Fishta   

Për një grusht libra… Foto LSA/ Malton Dibra

Nga 27.al 0

Shkrimtari Fatos Kongoli duke dhene autografe, ne stenden e shtepise botuese Toena, ne diten e pare ne Panairin e 18 te Librit 2016, organizuar ne Pallatin e Kongreseve.	/r/n/r/nWriter Fatos Kongoli giving autographs, during the the Book Fair 2016, organized in the Palace of Congresses.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>