Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Për çfarë të mbajmë në krye, për të na bërë hije?

Nga 27-shi 0

Nga Mesila Doda

Negociatat nuk i hape, detin e atdheun po plas t’ia falësh grekut ti, patrioti i gushtit, e bëre vendin det me drogë e ministrat e brendshëm janë me duar te tepsia e drogës, spitalet pa ilaçe, vjedh ç’të mundësh me skemën e PPP-ve, teatri të kish’ ngel edhe atë don ta shembësh e të ngresh mostra prej xhami, i bën karshillëk Europës me rusin e turkun. Ty të ikin 400.000 banorë, se nuk gjejnë më arsye të qëndrojnë tek ky vend. Ti rroga nuk rrit, pensione jo, rrugë nuk shtron, bizneset i mbyt me taksa…
Për çfare rri ti akoma në krye, se nuk e nxë dot më???
Po kaq popull i mjerë jemi???

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej