Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Peqin/ Rama: Gjykatat dhe PD-ja po pengojnë reformën në drejtësi

Nga Rexhina Biba 0

Gjatë një takimi me fermerët e Peqinit, Kryeministri Edi Rama tha se gjykatat bashkë me Partinë Demokratike kanë ngritur një barrikadë dhe duan të pengojnë reformën në drejtësi.

Rama i premtoi fermëmerëve të Peqinit se do të çojnë ujin në çdo parcelë dhe do të pastrojnë të gjitha kanalet ujitëse.

Gjithashtu Kryeminsitri i kërkoi fermerëve fermerëve të Peqinit që të përkrahin programin e qeverisë për kreditë e buta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej