Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

PEOPLE na prezanton me mashkullin më seksi në botë

Nga Ejona 0

Revista “People” ka zgjedhur mashkullin më seksi të 2016-ës
man

Është ylli Hollywood-ian Dwayne The Rock Johnson, aktori më i paguar në botë.

Në një emision të Ellen DeGenres aktori është shprehur se nuk ka qenë aspak e lehtë, dhe i është dashur shumë kohë për të mbajtur format e tij perfekte fizike.

44 vjeçari, tani zyrtarisht mashkulli më seksi, ka thënë i entuziasmuar se kjo është maja e arritjeve të tij, dhe nuk është i sigurt nëse do të shkoj më tej.

 

 

man44

man3

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej