Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pëmbytet Vlora/ Edlira Gjoni: Vatra e investimeve tona flet më mirë se çdo kazan

Nga Klodiana 0

Pedagogia Edlira Gjoni ka reaguar lidhur me situatën e krijuar dje në Vlorë pas reshjeve.

Përmes një postimi në facebook, Gjoni ka publikuar edhe fotot nga përmbytja.

Postimi i plotë:

Mirëmëngjes,
Dhe me këto pamje të mrekullueshme nga Vlora jonë heroike, ju përshëndes!
Vatra e investimeve tona flet më mirë se çdo kazan. Vlora, kjo dashuri flakë, je frymëzim e model!

Mirëmëngjes, Dhe me këto pamje të mrekullueshme nga Vlora jonë heroike, ju përshëndes! Vatra e investimeve tona flet më mirë se çdo kazan. Vlora, kjo dashuri flakë, je frymëzim e model!

Publiée par Edlira Gjoni sur Vendredi 12 avril 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej