Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

PD: Rama mashtron, nuk kanë filluar punimet në aeroportin e Kukësit

Nga Ejona 0

Partia Demokratike ka akuzuar kryeministrin e vendit, Edi Rama se po mashtron pasi nuk janë nisur akoma punimet në aeroportin e Kukësit.

PD ka publikuar një video, e cila ishte rregjistruar rreth orës 17:00. Në video duket që nga aeroporti janë larguar të gjitha makineritë ndërsa nuk asnjë leje ndërtimi nga KKT.

Postimi i PD-së:

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej