Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

PD në kërkim të tradhtarëve që votuan Ruçin, ja video e grupit parlamentar (film)

Nga Media 0

“Dush i ftohtë” për grupin parlamentar të Partisë Demoktarike ka rezultuar mbldhja e djeshme që u nxit nga votat e deputetëve të djathtë pro Gramoz Ruçit në krye të Parlamentit.

Njëlloj si vogëlushët e “Lulkuqeve mbi mure”, teksa u bëhet presion për të treguar emrin e atij që i theu krahun kujdestarit, do kenë qenë fytyrat e deputetëve që nuk arritën të tregojnë me gisht “tradhtarët”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej