Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Patriotët e atdheut prej sheqeri (video)

Nga 27.al 0

Është e pashlyeshme në kujtesën kombëtare ai shpërthim eksitues para tortës së 100 vjetorit të pavarësisë.

Patriotët e kryeqytetit me legena e sapllake në dorë ju sulën tortës me një dëshirë kaq të madhe, sa po sakrifikonin për Kombin të sëmureshin me diabet.

Këto pamje shoqërojnë motivin tonë atdhetar: “O sa mirë me qen’ shqiptar!”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej