Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pashkët/ Basha uron të gjithë besimtarët nga Kisha e Shna Ndout në Laç (film)

Nga Ejona 0

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka uruar të gjithë besimtarët katolikë shqiptarë për festën e tyre të Pashkëve.

Me një video live nga Kisha e Shna Ndout në Laç, Basha uron besimtarët në një nga vendet më të shenjta për shqiptarët.

“Gëzuar dhe për shumë vjet Pashkët, ditën e ringjalljes së Krishtit”– uron Basha.

Ndiqni mesazhin e tij:

Publiée par Lulzim Basha sur Dimanche 21 avril 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej