Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Pas takimit me Kryeministrin, Lu takim me Bashën në selinë blu

Nga Klodiana 0

Pas takimit me kreun e qeverisë Edi Rama në Kryeministri, Ambasadori amerikan në Tiranë po zhvillon një takim me kreun e PD, Lulzim Basha.

Nuk dihet fokusi i bisedimeve të këtij zhvillimi, por vlen për tu përmendur se takimi vjen pas bisedimeve për ligjin e Vettingut nga Komisioni i Venecias.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej