Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pas Ronaldos, edhe Zidane do t’i bashkohet Zonjës së Vjetër

Nga Media 0

Tashmë është fakt, Ronaldo është lojtar i Juventusit. Para pak lajmesh kjo duket e pabesueshme, por tanimë s’ka më dyshime. Ky transferim i bujshëm bën që të besohet çdo zë që flet për lëvizje të mundshme tek kampionët e Italisë.

Lajmi i radhës flet për Zinedine Zidane. Ish-trajneri i Real Madrid, pritet të nënshkruajë me Juventus, si një konsulent i drejtorit aktual të futbollit këtë tetor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej