Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pas paralajmërimeve të Ramës, gazetari i vë “matës” ujit

Nga Media 0

Pas deklaratës së Ramës se do të vendosen matësa edhe për puset e ujit, reagimet përmes shkrimeve apo “memeve” kanë qenë të shumta.

Një mënyrë “brilante” ka gjetur gazetari Gazmend Saiti për të ironizuar këtë masë që qeveria paralajmëron se do të ndërmarrë.

Ai ka postuar një fotografi teksa pi ujë, ndërkohë që bidonit i është improvizuar një matës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej