Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pas ndarjes me Selenën, The Weeknd kërkon dashurinë e vjetër

Nga Klodiana 0

Pas ndarjes The Weeknd dhe Selena Gomez, të dy filluan të kërkonin dashuritë e vjetra.

Siç është bërë e ditur deri tani Selena është kthyer me ish-in e saj Justin Bieber. Dhe sipas një burimi të ri The Weeknd po përpiqet të rikthejë romancën e tij të vjetër më yllin e pasarelave Bella Hadid.

“Bella po merr mesazhe dhe telefonata nga The Weeknd.”-ka thënë një burim.

Por a është e interesuar supermodelja? Mesa duket jo sepse ka injoruar çdo përpjekje të tij për tu rikthyer.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej