Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pas deklaratave të ambasadorit, plas gallata në rrjetet sociale (foto)

Nga Klodiana 0

Deklaratat e ambasadorit Donald Lu për arrestimin e peshqve të mëdhenj, solli reagime të mëdha në aktualitetin politik dhe jo vetëm.

Në rrjetet sociale, qarkulluan fotomontazhe plot humor, në qendër të së cilës ishte ambasadori Lu por pa lënë pas dhe ambasadoren Vlahutin. Për të tepër në një foto shihet ambasadorja e Bashkimit Europian, Romana Vlahutin ku thotë se “Lu-ja i kap, unë i qëroj kokat”.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej