Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pas 8 vitesh CR7 mungon në 1/2 e Champions League

Nga Klodiana 0

Juventus ndalet për herë të dytë radhazi në fazën çerekfinale, pavarësisht se në dispozicion këtë herë kishin një fenomen si Ronaldo.

Portugezi ka arritur të shënojë 126 gola deri më tani në Champions,  25 gola në 22 ndeshje që ka luajtur në çerekfinale, sërish askush nuk ka bërë më mirë se ai por për Ronaldon kjo ishte një mbrëmje shumë negative.

Pas 8 sezoneve radhazi, CR7 nuk arrin të luaj në gjysmëfinale, ky fakt e ka trishtuar shumë portugezin i cili ende nuk ka thënë asnjë reagim.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej