Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Partizani shpërdoron në “Loro Boriçi”, Vllaznia merr një pikë mbijetese

Nga Klodiana 0

U mbyll në barazim 0-0, sfida mes Vllaznisë dhe Partizanit. Një takim mjaft i luftuar sportivisht, por që nuk u konkretizua me gol.

Në fund të dyja skuadrat ndanë nga një pik, e cila i shkon më shumë për shtat skuadrës shkodrane.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej