Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Parlamenti ka përfunduar sallore e njishit… Media është zëdhënese e njishit..

Nga Media 0

Nga Mesila Doda

Gjykatë Kushtetuese s’ka.
Gjykatë të Lartë s’ka.
Gjykata e Apelit drejt shkrirjes.
Prokuroria lëmsh me rrahje e polici, që duhet të ndërhyjë mes prokurorëve.
Qeveria ka përfunduar, një njeri dhe portali që denoncon këto të tjerët që duhet t’i rrahë njishi…
Parlamenti ka përfunduar sallore e njishit…
Media është zëdhënese e njishit…
Vendi det me drogë e ministrat e brendshëm shefa të trafikut…
Dhe shqiptarët marrin plaçkat e ikin nga sytë këmbët…
A mundet që një vend i tërë t’i nënshtrohet kaq shumë një njeriu???

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej